На Кіровоградщину приїхав Гройсман

11:30
2
601
views

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер, 13 квітня, прибув із робочою поїздкою до Кіровоградської області.

Про це «УЦ» повідомили у прес-службі ОДА.

Глава уряду ознайомиться з консультативною поліклінікою обласної лікарні, відремонтованою за кошти Державного фонду регіонального розвитку та кошти обласного бюджету, та побудованим за кошти обласного бюджету сучасним операційним блоком, де проводяться операції на відкритому серці, в Кіровоградському обласному кардіологічного диспансері.

Прем’єр-міністр проведе селекторну нараду з питань охорони здоров’я з головами обласних державних адміністрацій та ознайомиться з реалізацією державної програми «Доступні ліки».

Він також відвідає медичний факультет №2 Донецького національного медичного університету та поспілкується зі студентами.

 • snaiper1949

  И что?Приехал,дальше?…Кроме презрения, эта власть ничего,на мой взгляд безусловно,не заслуживает.Регионалы были убийцами,а эти..Предатели!

  • iosif

   Регионалы были убийцами.

   Не знаю, не знаю. эти пришли с благими намерениями на устах, а что у них в голове мы вот сейчас узнали. Хотя немножко умные люди предупреждали. Благими намерениями дорога в АД выстелена. Так и у этих дорога в ЕС кровью полита. Да регионалы ангелы по сравнению с этим кагалом.

   А вы случайно не кричали Порошенко наше все?