Садівникам. Після морозів.

12:11
0
193
views

“У Бога все готово”. Так кажуть старі люди і мають рацію.

Травневі заморозки додали суму садівникам та дачникам. Але шановні, в цьому житті нічого не буває випадково. Мені пишуть на особисту пошту “Замерзли горіхи, шовковиця, сливи, гортензія, виноград …що робити?”

 

У мене дві відповіді. Перша це філософська. Можливо вам це знак з гори, що в цьому житті вам требі щось змінювати? Наприклад залишити садівництво, та занятися наприклад розведенням  кроликів… 😉

Друга відповідь:  модернезувати ваші знання та вміння!

Система живлення яку я пропонував раніше не панецея, але я її випробую у  власному саду вже три роки. Мікроелементи які потребляють дерева із року в рік мають властивості накопичуватися в рослинах!!!

А це означає, що стрес вони переносять набагато краще, ніж інші, які  сидять на вбогому підсосі, або яких загодовують не тим, що потрібно.

Це все одно, що  коли приходять важки часи, війна, голод, смута…до двох родин. Одна родина заможня, має добрі запаси, працелюбива, доглянута та міцна. І друга родина, яка і в хороші часи витрачала все на настоянку з бояришнику,  їла тільки картоплю, та мала в запасі драний ватнік…

Яка родина раніше протягне ноги?

Так і в а саду.

Ось фото з мого саду, сьогодняшні.

А тепер, що робити, якщо все вимерзло?

Раз в місяць обробляти сади препаратом Стармакс Голд! Іде накопичення в рослині всіх необхідних речовин, які вибухнуть подвійним врожаєм в наступному році!!!

 

Валентин Павлов

Валентин Павлов

Головний сатрап кропивницького Департаменту братства Агросвіту в Центральній Україні.