СБУ Кіровоградщини купила собі мікроавтобус – крутіший, ніж генпрокуратура

18:08
1791
views

Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області 20 липня за результатами тендеру замовило ТОВ «Автомир» мікроавтобус Volkswagen за 1,55 млн грн.

Наприкінці грудня 2016 року Генеральна прокуратура України купила у ТОВ «Автосоюз» для Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Volkswagen Т6 Caravelle у дешевшій комплектації LR Saksonia 2.0 TDI 140PS за 1,38 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро», пишуть «Наші гроші».

Фірма поставить восьмимісний автомобіль спеціалізованого призначення Volkswagen Т6 Caravelle TL.

В авто є подушки безпеки водія і пасажира, тризонний клімат-контроль, багатофункціональний дисплей та систему розпізнавання втоми водія, 6,3-дюймовий кольоровий TFT-дисплей з функцією Touchscreen та сенсором наближення, радіо, CD/МРЗ-програвач, картоприймач SD, вісім динаміків, роз’єм USB та мультимедійний вхід (AUX-IN) для підключеннязовнішніх аудіо джерел, з функцією навігації, світлову сигналізацію синього та червоного кольору. Сидіння матимуть обивку з тканини у дизайні «Kufamo».

Конкурентами переможця були дилер Volkswagen ТОВ «Автосоюз» Олександра Шморгуна та Олени Маслівець, а також ТОВ «Автогранд Миколаїв» і ТОВ «КарпатиАвтоцентр», бенефіціаром яких вказана одна людина – мешканець Хмельницького Анатолій Ящук. Їхні пропозиції були дорожчими.

Засновниками столичного ТОВ «Автомир» є кияни Михайло Басій, Артем Григорян, Юрій Непомнящий та Олександр Нестеренко, який очолює підприємство.