Еволюція сайту «УЦ»

17:11
9
1329
views

Покопався трохи на web.archive.org. От вам результат. (Веб-архів не завжди коректно все зберігає, можуть не показуватися якісь фото тощо, однак загальна картина вимальовується.)

«УЦ» 2 березня 2001 року.

Зверніть увагу на фразу: «Сайт обновляется еженедельно по пятницам, время обновления 12:00-14:00».

У 2003 році дизайн трохи змінився. Це – 8 лютого.

2004 рік, літо.

І 2004-й же, але пізніше – осінь.

У такому вигляді сайт проіснував до 2011 року. А потім стався черговий редизайн.

У 2017-му вигляд «УЦ» знову змінився. Втім, ви зараз тут, тому скрін-шоти не показуватиму.

Андрій Лисенко

Редактор Інтернет-видання "Україна-Центр". Журналіст. Та що там говорити, просто хороша і добра людина.

 • Efim Marmer

  столько всего вспомнилось! Спасибо!

 • Дмитро Демидов

  Скріншоти дуже цікаві.

 • O6OpOTeHb

  Спасибо, интересно было. И авторская колонка про кассеты интересно прочиталась )) Осень 2004-го – совсем неплохой дизайн для осени 2004-го, даже как-то удивительно, что это осень 2*0*0*4.

 • горожанин

  «Стремясь к лучшему, мы часто портим хорошее».(с)

  • Вам же ніхто не заважає – навіть навпаки, запрошуємо! – стати теперішнім активним коментатором і блогером. Якщо щось буде не ясно – технічні моменти, складно освоїти нову систему коментування тощо – без проблем допоможемо. Таким блогерам і коментаторам, як Ви, ми завжди раді.

   • горожанин

    Андрію, мабуть Ви не зовсім мене зрозуміли. Моя пасивність ніяким чином не пов*язана з реконструкцією сайту. Я перестав бути активним дописувачем ще задовго до цього, і зовсім з інших причин. Та не про те річ. Просто, як користувач практично всіх попередніх форматів, вважаю старий сайт більш динамічнішим, інформативнішим і зручнішим САМЕ для блогерів і коментаторів. Не плутати з читачами(!) електрон. версії “УЦ”. Тут у мене ніяких претензій. Тим більше, що редакція дослухалася до моєї пропозиції – робити короткі анонси під заголовками газетних публікацій. Тепер, щоб не бути голослівним, аргументую свою думку відносно негативної оцінки нового формату. В попередній версії, щойно зайшовши на головну сторінку, блогер без усіляких маніпуляцій з мишкою і зайвих клацань відразу бачив поточну реакцію коментаторів(важливо ще й кого!) на свій пост у стрічці “Последние записи блогов”. Підкреслюю, не останні записи постів в блогах, як зараз, а саме рух записів коментарів(!) в них на пост. Ще раз наголошую, важливо, що з НІКАМИ. Адже оперативне відслідковування реакції опонента надавало динаміки дискусії вже між самими коментаторами. До речі, завдяки іншій стрічці(Самые обсуждаемые статьи) “двіжуха” в блозі могла тривати тижнями завдяки новим відвідувачам, яких зацікавлювала масовість обговорення. Тому що весь цей час резонансний пост “висів” у всіх на увазі на головній сторонці. Іноді навіть місяцями. А що тепер… Цей Ваш, добової давнини пост, вже зник з головної сторінки! Немає його а ні в рубріці “Блоги”, а ні навіть в рубріці “Дискусії”. Хоча вона триває, на відміну від тих, що там розміщені, і з меншою кількістю коментарів(1 проти 5)??? Якби я не встиг вчора випадково прочитати Вашу відповідь мені, то вже сьогодні не мав би про неї і гадки. Між іншим, зараз я знайшов цей пост теж з певними труднощами. Оскільки серед авторів блогів Ви не числитеся. Думаю, що з тих же причин(через серйозні вади в інформативності), Ви не відповіли мені в іншому Вашому матеріалі про “Автопробіг”, який знайти взагалі важко. І це при рекордних більше трьох десятках коментарів – “Самая обсуждаемая статья”!!!? Лише настирливо поклацавши “Load more” я знайшов її, але…. коментарів там(0). Сумніваюся, що в цій новій системі хтось з пересічних побачить тепер і цей Ваш пост і цей мій коментар. Як кажуть, кто не успел, тот опоздал. А шкода, може хтось з колишніх колег відповів би мені, що я тут дурню якусь несу)))

    • Дякую за відповідь.

     1) Виведення коментарів окремої стрічкою – хороша ідея. Подумаємо, як правильно це зробити.

     2) Матеріал про автопробіг, на мою думку, все своє віджив (Інтернет, як і реальне життя, – дуже динамічна штука). Тому його і немає на головній. Але на коменти до нього, як і до будь-якого іншого, можна підписатися, тоді нові відповіді приходитимуть на електронну пошту. З неї ж, до речі, можна і відповідати – тоді комент з’являтиметься під матеріалом, не треба навіть заходити на сторінку.

     3) Запрошення до блогерства, звичайно, лишається в силі -))

     • горожанин

      І Вам дякую! За увагу і оперативне реагування.