До Дня Збройних Сил України спецпризначенці отримали подарунки

15:50
0
1151
views

Обласна бібліотека ім. Д.Чижевського давно підтримує дружні взаємини з місцевими військовими частинами. Спільні заходи  – презентації книжкових новинок, екскурсії-ознайомлення з інфоресурсами, зустрічі з видатними людьми, ветеранами  – всього й не перелічити. Проте завжди відзначається одне гарне свято, яке останніми роками набуло особливого звучання вдячності і подяки – День Збройних Сил України. І цьогоріч теж не став винятком.

Нещодавно протягом декількох місяців обласна бібліотека ім. Д. Чижевського зініціювала акцію: збір книг для військових частин та передача літератури в АТО. Зібрали понад 100 книг – сучасна українська література про історію, мистецтво, культуру нашого народу. А також популярна художня література, яка  додасть приємного настрою солдату в години відпочинку. Також наприкінці листопада обласна бібліотека звернулася до давніх партнерів – дитячого садка №60   «Ягідка» – щоб малеча намалювала малюнки для захисників. До акції долучилися і батьки вихованців ДНЗ, які зібрали смачні подарунки для військовослужбовців: печиво, чай та каву тощо. Таким чином, коробки з малюнками, книгами і ласощами днями були передані до 3-го Полку окремого спеціального призначення.

Отже спільними зусиллями бібліотеці спільно з партнерами вдалося не просто привітати захисників України з Днем Збройних Сил, але й підтримати і запевнити військовослужбовців:  ми вдячні за мирне небо над головою, за ваш захист, бережіть себе.

Світлана Приймак, заввідділом соціокультурної діяльності.

Світлана Приймак

Світлана Приймак

Завідуюча відділом соціокультурної діяльності ОУНБ ім. Д. І. Чижевського. Коло інтересів: краєзнавство, література, громадська діяльність у галузі культури.