Мер Кропивницького зустрівся з жителями мікрорайону, через якого отримував памперси (ФОТО)

10:02
1616
views

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович поспілкувався з жителями мікрорайону Новоолексіївка.

Це округ, за який відповідає депутат міської ради Михайло Демченко, тож він теж був на зустрічі, повідомили «УЦ» у прес-службі мерії.

Андрій Райкович відзвітував перед громадою про те, які зміни нині відбуваються в комунальному господарстві міста, освіті, медицині. Зокрема, говорили і про зміни на Новоолексіївці. Тут ЗОШ №17 та садочок планують підключити до окремої котельні. А коли місто отримає нові автобуси, кілька з них курсуватимуть і в цей мікрорайон.

Потім перейшли до запитань новоолексіївців. Люди просять побільше світлих вулиць, якісних доріг та тротуарів. З останніми у цьому мікрорайоні особлива напруга – частину з них загородили парканами мешканці приватних домоволодінь, тож люди змушені ходити по проїжджій частині. А от Межевому бульвару, будуючи дорогу, взагалі забули облаштувати тротуарну частину, тож мешканці просили його добудувати. Ще одне прохання громадян – встановити світлофор на перехресті вулиць Ушакова та Барболіна. Міський голова, що до кінця року об’єкт встановлять.

Після Новоолексіївки міський голова зустрівся із мешканцями будинків №№52 та 54 на вулиці Яновського. Люди поскаржились очільнику міста на жахливий стан внутрішньодворових та під’їзних доріг, тротуарної частини і на відсутність освітлення. Райкович пообіцяв мешканцям п’ятиповерхівок, що наступного року їхні адреси обов’язково включать до програми ЖКГ з капітального ремонту доріг. А от провести ремонт тротуару, очільник міста доручив керівництву управління ЖКГ якомога швидше.

Щодо освітлення, то міський голова запевнив, що найближчим часом КП «Міськсвітло» отримає доручення з його відновлення. Скаржились мешканці також на незадовільний стан опор, які тримають дашки над входами до під’їздів. З цього приводу Андрій Райкович пообіцяв дати завдання керівнику ЖЕО, оглянути усі такі стовпи, перевірити їх на міцність, та закріпити там, де вони хитаються.

Нагадаємо, 27 червня на засіданні сесії депутат міськради Кропивницького від Радикальної партії Ляшка Михайло Демченко вручив меру міста Андрію Райковичу памперс.

Свій вчинок Демченко мотивував тим, що «Райкович боїться зустрітися з жителями мікрорайону Новоолексіївка».