Были времена… ))) By Олександр Кочін - 30.08.201809:48 2478 views Вот какая была политика государства… Особенно пункт.7… ))) —–
ДПС на Генеральній асамблеї IOTA: майбутнє податкових адміністрацій – у довірі,...