У мерії Кропивницького поскандалили через лайно

10:22
1186
views

Під час наради з керівниками ЖКГ у міській раді Кропивницького мешканці мікрорайону Масляниківка підняли питання відмови вивезення сміття підприємством “Екостайл” з провулку Травневий.

Про це “Маркер” повідомили у прес-службі міськради.

Скарга, яку озвучив мешканець мікрорайону Сергій Дергачов, в першу чергу, стосувалась органічних відходів, які у великій кількості накопичилися у провулку від життєдіяльності свійських тварин. За його словами, підприємство принципово не вивозить такі відходи.

“У будь-якому приватному секторі, у кожному дворі є якісь домашні тварини, від яких, відповідно, є постійні відходи, – заявив кропивничанин. – Накопичене сміття безпритульні собаки розносять по всьому провулку. Я неодноразово писав скарги, але у відповідь отримував або відписки, або повне ігнорування моїх запитів”.

Комерційний директор ТОВ “Екостайл” Олена Домбровська наголосила, що підприємство не займається утилізацією гною. Пoбiчними прoдуктами твaриннoгo пoхoдження, на її думку, повинні зaймaтиcь iншi oргaнiзaцiї або самі господарі. Еколог підприємства підтвердила, що побічні продукти тваринного походження мають бути перероблені на органічні добрива або компостовані, оскільки в літній період через них виникатиме неприємний запах.

“Питання переробки та утилізації такого роду відходів мають вирішувати господарі тварин та домогосподарств, – зазначив заступник міського голови Олександр Мосін. – Або самостійно утилізовуйте відходи тварин, або домовляйтесь з підприємством про окрему плату за їх вивезення”.

Він наполіг на зустрічі керівників ТОВ “Екостайл” з мешканцями Масляниківки для пошуку компромісу.