Екс-кіровоградського чиновника затримали в Києві – у справі фігурує сума 27 млн грн.

18:38
2907
views

Прокуратура столиці затримала першого заступника голови Шевченківської районної державної адміністрації в Києві Віктора Андрєєва та оголосила йому про підозру.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби столичної прокуратури, текст якого має «УЦ».

Андрєєва підозрюють у розкраданні майна територіальної громади та заволодінні коштами комунальних підприємств.

«Під час досудового розслідування, яке проводилося за активного сприяння керівництва КМДА, встановлена причетність заступника голови РДА до створення злочинної організації, яка привласнила майно територіальної громади Шевченківського району столиці на суму понад 27 мільйонів гривень, – йдеться у повідомленні прес-служби. – Механізм заволодіння вказаним майном полягав у вчиненні підроблення правовстановлюючих документів, які використовувалися у подальшому в нотаріальних конторах для зміни власника. Після цього комунальне майно переоформлювалось на підконтрольні першому заступнику голови РДА  підприємства та відчужувалось іншим власникам».

За даними слідства, за такою схемою з комунальної власності незаконно вибули п’ять об’єктів нерухомості (нежитлові будівлі та квартири), що розташовані на території Шевченківського району столиці.

«Крім того, за результатами слідчих дій задокументовано 10 фактів надання першим заступником голови РДА незаконних вказівок на зняття готівкових коштів з комунальних підприємств, контроль за якими він здійснював, на загальну суму близько 2 мільйонів гривень. У подальшому вказані кошти останній обертав на свою користь», – зазначили також у прес-службі прокуратури.

На даний готується клопотання про обрання чиновнику запобіжного заходу.

Віктор Андрєєв народився у селі Велика Андрусівка Світловодського району Кіровоградської області. Був депутатом Кіровоградської міськради четвертого скликання та обласної – п’ятого і шостого скликань.

У 2008 – 2011 роках працював заступником начальника Головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської обласної державної адміністрації, мера обласного центру.

З вересня 2014-го обіймає посаду першого заступника голови Шевченківської РДА Києва.