У гуртожитку «льотки» в Кропивницькому помер студент з Азербайджану

14:27
1653
views

23 квітня студент Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету помер у гуртожитку за невідомих обставин.

Про це «УНН» повідомили у прес-службі КЛА НАУ.

«Говорити про самогубство чи про інші речі ми зараз ще не можемо. Розглядається і ця версія, але ведеться слідство, до завершення якого ніяких висновків робити не можна. Наразі ситуацію розбирають відповідні органи», – додали там.

Також у прес-службі зазначили, що студент не жив у гуртожитку. Хлопець – громадянин Азербайджану, навчався у закладі на пілота.

«Згідно з інформацією, хлопець прийшов до гуртожитку пізно вночі. Зайшов до знайомих, з кімнати яких начебто чули розмову на підвищених тонах. Зі слів свідків, у ході сварки студент взяв ніж і вдарив себе в область серця. Тіло молодого чоловіка під ранок знайшли у коридорі. Наразі немає інформації про те, чи була особа під впливом алкоголю», – заявило джерело у правоохоронних органах.

Нагадаємо, десятикласник навчально-виховного об’єднання №6 (у народі – «шоста школа») у Кропивницькому покінчив життя самогубством.