На території Кіровоградщини шукають нелегальних мігрантів

19:59
1872
views

У серпні на території області правоохоронці спільно з працівниками Державної міграційної служби проводять операцію під умовною назвою «Мігрант».

Вже протягом першого тижня виявлено близько десятка правопорушень, два з них – кримінальні, повідомили «УЦ» у секторі комунікації ГУ Національної поліції в області.

Метою профілактичних заходів є встановлення іноземних громадян та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України, виявлення та притягнення до відповідальності осіб цієї категорії, які, проживаючи в області на законних підставах, вчиняють правопорушення, встановлення місцезнаходження іноземців, яких розшукують правоохоронні органи інших держав за вчинення кримінальних правопорушень.

На даний час правоохоронці склали сім адмінпротоколів за ч.1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Відносно трьох осіб прийнято рішення про примусове повернення за межі України.