12 працівників військкоматів Кіровоградщини поїдуть в АТО

12:34
1315
views

Для виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції готуються ще 12 військовослужбовців військових комісаріатів.

Про це «УЦ» повідомили в облвійськкоматі.

4 лютого 2017 року 23 військовослужбовців військових комісаріатів Кіровоградської області відрядили терміном на 12 місяців для виконання обов’язків у підрозділах військової частини польова пошта В2095 за вакантними офіцерськими посадами, відповідно до своєї фахової підготовки, а також попереднього досвіду служби.

У відрядження вибули військовослужбовці від молодших сержантів, старших лейтенантів до підполковників з різним досвідом служби, і саме ті, хто до цього часу не брав участі в зоні проведення АТО.

Пункт постійної дислокації зазначеної бригади знаходиться безпосередньо в зоні АТО.

Це не перше відрядження і не перша група військовослужбовців що відправились в зону АТО. З листопада 2016 року продовжують виконувати обов’язки на вакантних посадах рядового, сержантського та офіцерського складу військової частини польова пошта В3500 сім військовослужбовців військових комісаріатів області.

Періодично протягом 2016-2017 років до виконання службових завдань в зоні проведення АТО у складі управлінь оперативно тактичних угруповань та підрозділів цивільно-військового співробітництва залучаються офіцери Кіровоградського обласного військового комісаріату та районних (міських) військових комісаріатів області.