Жовна проведе у Кропивницькому кастинг для свого нового фільму

14:30
1439
views

Письменник та кіносценарист з Новомиргороду Олександр Жовна візьме участь у фестивалі «Весняний книговир» у Кропивницькому.

Про це «УЦ» повідомили організатори фестивалю.

«Цього року в рамках книжкового фестивалю «Весняний книговир», що відбудеться 27 – 29 квітня вже традиційно під вітрилами видавництва «Імекс-ЛТД», братиме участь наш земляк письменник Олександр Жовна. Проте цього року його участь не зовсім звичайна! – сказано у повідомленні. – Як відомо, цього року Олександр Жовна планує зйомки свого нового фільму, і пройдуть вони саме в наших краях! Як зізнався автор, його присутність на фестивалі не обмежується автограф-сесією. Вона стане своєрідним прихованим кастингом. Всі, хто завітає на зустріч з автором та отримає автограф, пройдуть негласний відбір як потенційні актори у майбутньому фільмі».

Нагадаємо, фестиваль «Весняний книговир» шукає волонтерів.

Книжкове свято у Кропивницькому відбудеться 27 – 29 квітня на площі Героїв Майдану, а також у різних локаціях міста.

На три дні обласний центр зануриться в атмосферу книжкового духу.

Відвідувачі фестивалю зможуть зустрітись з улюбленими авторами, пограти в книжкові квести, вікторини, відвідати благодійні акції, презентації, поетичні читання і, звичайно ж, придбати книжки за цінами видавництв. Спеціально для «Книговиру» готуються майстер-класи та фотовиставки.

Спеціально для книжкового фестивалю «Весняний книговир» до міста завітають зіркові гості.