У Кропивницькому шукають голоси для читання «Фронтового щоденника»

10:03
1784
views

Фестиваль «Весняний книговир» шукає читців для книги Дмитра Степаненка «Фронтовий щоденник».

Про це «УЦ» повідомили організатори фестивалю.

«Шукаємо голоси для читання історій Дмитра Степаненка у форматі Театру вух! Якщо хочеш долучитись до магії театру вух не тільки як слухач, зробити внесок у творення культурного простору міста і показати талант артистичного читання або ж просто передати власне бачення таких актуальних текстів – ми шукаємо саме тебе!» – сказано у повідомленні.

В рамках книжкового фестивалю «Весняний книговир» «Стихійні читання» відтворюватимуть книгу Дмитра Степаненка «Фронтовий щоденник» – збірку польових історій, зразок «окопної» літератури, спрямованої на відображення української дійсності, збереження її для сучасників і нащадків через призму світобачення людини, яка пройшла цю дійсність не відстороненим глядачем, а безпосереднім активним учасником.

Нагадаємо, фестиваль «Весняний книговир» шукає волонтерів.

Книжкове свято у Кропивницькому відбудеться 27 – 29 квітня на площі Героїв Майдану, а також у різних локаціях міста.

На три дні обласний центр зануриться в атмосферу книжкового духу.

Відвідувачі фестивалю зможуть зустрітись з улюбленими авторами, пограти в книжкові квести, вікторини, відвідати благодійні акції, презентації, поетичні читання і, звичайно ж, придбати книжки за цінами видавництв. Спеціально для «Книговиру» готуються майстер-класи та фотовиставки.

Спеціально для книжкового фестивалю «Весняний книговир» до міста завітають зіркові гості, а письменник та кіносценарист з Новомиргорода Олександр Жовна проведе кастинг для свого нового фільму.