Мер Кропивницького розповів, де у місті скоро завиють вовки

12:40
1741
views

Будівництво доріг у Кропивницькому перебуває під пильним контролем міської влади.

На цьому під час апаратної наради сьогодні, 24 липня, наголосив міський голова Андрій Райкович, повідомили «УЦ» у прес-службі мерії.

Минулого тижня керівник міста зробив кілька об’їздів, аби проінспектувати хід ремонтних робіт на дорогах. За його словами, поточна робота триває активно, підрядники капітально ремонтують прибудинкові території, латають ями. Але, на думку міського голови, контроль за виконанням цих робіт треба посилити.

«Люди виходять у двори і спостерігають, як кладуть бордюри, як асфальтують прибудинкові території, як працюють на дахах, а потім розповідають мені, – зазначив міський голова. – Тому начальники ЖЕО обов’язково повинні бути у тих дворах, де тривають роботи, персонально приймати виконані об’єкти».

Очільник міста звернув увагу підлеглих і на чистоту у дворах багатоповерхівок. Зокрема там, де працюють фахівці ЖЕО №3.

«На ділянці між багатоповерхівками від вулиці Пожарського до Шатила є ділянки, де скоро вовки завиють, – зробив зауваження підлеглим міський голова. – Я вже наголошував: якщо немає начальника, то робота не повинна зупинитися! Подивіться, які там сміттєві майданчики, поприбирайте, повикошуйте, поремонтуйте біля під’їздів».

Міський голова дав завдання наступного року розпочати ремонт вулиці Пожарського.