У Кропивницькому вже є попередні підсумки голосування за проекти «Громадського бюджету»

15:06
1436
views

Фахівці управління економіки міської ради Кропивницького підбили попередні підсумки голосування за великі, малі та соціальні проекти «Громадського бюджету – 2018».

Про це повідомляє прес-служба мерії.

На сьогодні підрахували всі голоси, які кропивничани віддали за своїх фаворитів у паперовому та онлайн-голосуваннях. Але у організаторів проекту залишається ще два тижні, щоб перевірити прізвища громадян щодо можливого дублювання в обох варіантах.

За попередніми даними, перше місце серед великих проектів посідає «Реконструкція набережної річки Інгул», за який свої голоси віддали 3 137 кропивничан. Друге місце – за проектом «Амфітеатр» (сучасний концертний комплекс), за який проголосували 2 739 громадян, і на третьому – «Зелений театр» із 2 679 голосами.

Голоси за малі проекти розподілились таким чином: фітнес-містечко на Бєляєва – 2 565 голосів (1 місце); продовження арт-інсталяції Umbrella Sky – 1 444 голоси (2 місце); встановлення та облаштування глядацьких трибун на бейсбольному стадіоні «Юність» – 1022 голоси (3 місце).

Найбільше голосів серед соціальних попередньо набрав проект «Фізкультура для всіх», за який проголосували 2014 осіб. Проект «Молодіжний центр молоді з інвалідністю “Сильні духом”» підтримали 1 864 кропивничани. Третє місце – за проектом «Гідна робота та можливості соціалізації для людей з особливими потребами» з 1 850 голосами.

В управлінні економіки наголосили, що наведені результати є попередніми. Остаточний розподіл місць назвуть після внесення даних бюлетенів до електронної системи та затвердження рейтингу проектів на засіданні координаційної ради 26 листопада 2017 року.