Меру Бобринця побили вікна (ФОТО)

12:10
2089
views

Невідомі побили вікна у будинку міського голови Бобринця Валерія Сніжка в ніч з суботи на неділю.

Мер припускає, що так могли вчинити противники децентралізації або ті, хто поклав око на земельну ділянку, де нині знаходиться міський ринок, пише «КП».

«Вважаю, це пов’язано з двома причинами. Перша – децентралізація, – розповів Валерій Сніжко. – Депутати районної ради постійно втручаються у діяльність міської і не приховують свою неприязнь з цього питання. Бобринецька міська громада розвивається, інші села, селища це бачать і з деякими ми зараз ведемо переговори про об’єднання. Депутати райради проводять слухання у селах, залякують голів, налаштовують людей, що об’єднання знищить село».

Друга ймовірна причина, за його словами, – майже дворічна судова тяганина через землю у центрі міста: «Триває боротьба з Бобринецьким райспоживтовариством, щоб передати у громаду землю у центрі міста (нині там знаходиться ринок) і стягувати з нього оренду до міського бюджету. Райспоживспілка користується державним актом 1997 року на земельну ділянку, створила там комунальне підприємство “Ринок”. Але у 2015 році суд визнав, що земля втратила межі й райспоживтовариство не може розпоряджатися нею. Підприємці, які мають там ятки, звернулися до міськради зі скаргами, що їх систематично залякують».

«Як тільки оприлюднюються рішення з цих питань – щось трапляється. Побили вікна, торік підпалили машину. Кілька тижнів тому спалили машину моєму раднику з питань децентралізації. Гадаю, все це відбувається саме через землю і децентралізацію», – підсумував Сніжко.