Дивуйтеся, шановні, дивуйтеся!

09:22
70
views

Перечитав свої літні колонки й зрозумів: нагнітаю! Аж самому стало страшно. Майже перестав жартувати, улюбленого Жванецького не цитую. Мабуть, із здоров’ям якісь проблеми, треба терміново щось робити.

Записався на «Скринінг 40+». Пройшов. Лікар вивчив результати й оголосив вердикт: «Як на ваші вік й анамнез – все майже в нормі». Заспокоївся – отже, справа лише у віці? Хоча… Мене ж не на «Скринінг 65+» відправили, а практично до молодих зарахували? Приємно здивувався цій думці й одразу згадав Жванецького:

«Головне – не втратити здатність дивуватися. Як тільки ти перестав дивуватися – ти почав старіти. Не за паспортом, а по суті».

Та ні! У нашій країні померти можна легко, а постаріти – ніколи! Бо приводи для здивування трапляються щодня.

Історію Романа, оператора БПЛА з «Хартії», не змогли б вигадати ані Спілберг, ані Лукас, ані інші генії Голлівуду. Наш герой переплив Тису, щоб повернутися із СЗЧ в… Україну. Ще 2019 року він пішов до ЗСУ строковиком, потім підписав контракт, на початку великої війни став інструктором, воював у Серебрянському лісі та в Курській області. Після конфлікту з командиром пішов у СЗЧ, пішки через гори дістався Румунії, влаштувався там жити й працювати. Але затужив і через рік повернувся. Знову нелегально перейшов, точніше переплив кордон, побратим підібрав на березі й відвіз під Харків. Воює.

Таку історію навіть важко прокоментувати – залишається лише розвести руками. А ось дві наступні «дивовижні» історії прокоментувати хочеться.

Співачка Олена Тополя (у дівоцтві Альоша) продовжує підкидати дрова у згасаюче багаття секс-скандалу, в який вона потрапила після розлучення з Тарасом Тополею (гурт «Антитіла»). Нагадаю, мати трьох підлітків вирішила ненадовго влаштувати своє особисте життя з молоденьким студентом, а той взяв і записав їхні інтимні вправи на відео з метою шантажу та вимагання. Після прем’єри пор­нофільму Олена довго обговорювала в ефірах вчинок продажного коханця, обіцяла засудити його, а телеведучі всіляко її підтримували й по-жіночому співчували.

Несподівано ця огидна історія отримала продовження. Олені довелося відповідати відомій у вузьких колах теледіві Анні Доротюк на несподіване запитання: чому вона, українська співачка, під час сексу з українським студентом розмовляє російською? Ні, ну справді, чому? Адже вона не німецька радистка Кет, яка перейшла на рідну мову під час важких пологів, а зовсім навпаки.

Про чоловіків у такому випадку кажуть: два дебіли – страшна сила. Про жінок так не можна, незважаючи на гендер. Можна лише поставити їм два риторичні запитання: навіщо ти лізеш обговорювати інтимне життя інших людей і навіщо ти відповідаєш на такі запитання?

Свою порцію хейту за відповіді Раміні Е. отримала й Оля Полякова, але це було очікувано – жодне її інтерв’ю не обходиться без вбивчих висловів, на які, як мухи, злітаються хейтери. Тільки Олі на це начхати. Ось як вона відповіла на запитання про те, що на фестивалі у Лайми зрадницьки фотографувалася з кимось не тим:

«Ви скоро задовбите людей цією зрадою. Вже всі як у концтаборі. Україна вже не вільна країна. Ти повинен завжди боятися, озиратися, десь щось не так сказав, десь не заплакав, десь засміявся. Ви що, не розумієте, що ми зараз перебуваємо в якомусь йо****ому совку»?

Для тих, хто, як і я, не в курсі: у Олі було фоторандеву, цитую музичного експерта, «з німецьким поп-виконавцем російського походження, який співає англійською мовою і понад 20 років живе в Німеччині».

Щодо «концтабору» та «не вільної країни» – це Оля, звісно, зморозила дурню, а що стосується решти, то можна тільки дивуватися, як точно співачка у «шльопках» поставила діагноз нашому нинішньому суспільству. Воно дедалі більше нагадує пріснопам’ятну «зграю товаришів» із того самого совка.