Следующий!

13:41
1833
views

На своих ошибках учатся, на чужих – делают карьеру.

М.М.Жванецкий

Поняв, что бороться с «жучками» бесполезно, наша власть решила сама возглавить процесс «звукозаписи». Мало кто знает, но еще во времена Ющенко при содействии ЦРУ в высших кабинетах была установлена уникальная система, которая пишет не только звук, но и мысли. При Януковиче техники было решили, что аппаратура сломалась, поскольку «мыследорожка» шла практически пустая. Порошенко переключил систему на свой кабинет и регулярно читал мысли Яценюка и Гройсмана, а потом дразнил обоих. А Зеленскому об этом решили просто не говорить, и записи пошли по рукам…

ДШ: – Представтеся. Ми із вами поспілкуємося щодо вашого бачення розвитку Кіровоградської області. Ваших перших кроків на посаді.

ВМ: – Ну, я – Міщенко. Валерій Петрович. Аграрій. Двадцять років працюю в Кіровоградській області. Ну… бачення… Важко щось зараз конкретно сказати, але я думаю…

ДШ: (Стоп! Який Міщенко? У мене в документах – Тимчук Айна Леонідівна! А він як тут опинився? Ну не сам же зайшов?! Мабуть, хтось його привів, хтось пропуск йому замовив…)

ДШ: – Які бачите проблеми в області, основні ваші перші кроки, чим будете займатися?

ВМ: – (Зачем он спросил? Что я ему могу ответить? Час назад остановили на улице, проверили документы, померяли температуру, надели маску и предложили пойти в губернаторы Кировоградщины. Подумал – розыгрыш на «1+1», а тут вроде Кабмин… Или все же розыгрыш? Они же все в масках, никого не узнаешь. Да я их и так никого не знаю…)

ВМ: – Перші кроки – це треба розібратися в тій роботі, яка була зроблена. Зробити висновки, аналіз. І згідно цього – працювати дальші. Робити якісь зрушення і робити якісь, не знаю, кроки для того, щоб поліпшити стан в області. В першу чергу треба розібратись з фінансовими потоками, куди вони йдуть і як ефективно вони використовуються.

ВМ: (Классно я сказал! Может, отстанут? Или отказаться, пока не поздно?)

ДШ: (Якісь висновки, якісь зрушення! Шо воно меле? С потоками він буде разбиратись! Мало нам Балоня, той вже розібрався…)

ДШ: – Валерій Петрович, назвіть основні дві-три проблеми Кіровоградщини, які ви бачите в різних сферах. Це може бути екологія, охорона здоров’я, якісь інвестиційні речі. Де ви бачите проблематику?

ВМ: (Ну точно издевается! Надо валить отсюда!)

ДШ: (Невже не пойняв підказку?)

ВМ: – Я проблему бачу в освітній сфері, треба приділяти більше уваги дітям, які в звя’зку з коронавірусом залишились на сьогоднішній день… Треба якимось чином дати їм вчитися.

По аграрній сфері, я думаю, що там більш-менш в Кіровоградській області налажено, але треба подивитись, як ефективно використовується земля, державна в першу чергу, і теж якісь певні кроки робити в цьому напрямку.

ДШ: (Та шо ж таке?! То він фінансовими потоками цікавиться, то державною землею… Краще про вибори подумав би.)

ДШ: – Дякую. Питання від членів Кабінету Міністрів, прошу задавати, якщо вони є.

ВМ: (Нема, нема, нема…)

ХХ: – Якщо можна, декілька слів про себе, про свій професійний путь, шлях і, також, які професійні якості будуть допомагати вам в реалізації.

ВМ: (Блин, перед тобой же моя биография лежит! Ну точно тупой!)

ХХ: – Ви займаєтесь сільським господарством в декількох областях, в тому числі в Кіровоградській області.

ВМ: – Так точно!

ХХ: – Чи не вбачаєте ви конфлікт інтересів?

ДШ: – (Малюська, закінчуй! Нащо таке казати!)

ВМ: – Я бачу, але мені сказали, що це нє. Коли мені запропонували, я сказав, що це може буть конфліктом інтересів, але мені на це сказали, що це не буде конфлікту.

Хор мыслей: (Где вы его взяли?!!)

ДШ: – Ще питання? Немає питань. Дякую за розмову. Наступний, заходьте!

ВМ: (Фуууух! Как я их?)

ДШ: (І все-таки, хто його сюди завів?)