У Кропивницькому лікарів вчитимуть користуватися ProZorro

09:31
1419
views

4 травня у Кропивницькому для замовників закладів охорони здоров’я відбудеться перший навчальний тренінг «Поглиблення знань та умінь замовників у ProZorro, який організовує КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за підтримки МФ «Відродження».

Про це «УЦ» повідомили організатори тренінгу.

Громадські активісти ставлять за мету підвищити рівень обізнаності та навичок осіб, відповідальних за здійснення закупівель у закладах охорони здоров’я, налагодити  партнерські зв’язки медиків та громадськості.

Напередодні навчань представники благодійної організації запитали замовників, які питання для них не зовсім зрозумілі й на чому варто акцентувати увагу. Так, у день навчань медики почують відповіді на запитання: «Як планувати закупівлі?», «Як визначити предмет закупівлі?», «Як правильно підготувати тендерну документацію?», «Які найпоширеніші причини оскарження дій замовника та процедури оскарження?» тощо.

З учасниками навчань працюватимуть тренери: фахівець з аналітики та адвокації КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Олена Дмитренко, координатор регіонального центру компетенцій ProZorro в Кіровоградському регіоні Павло Лісничeнко, голова навчального центру Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Людмила Солонар.

Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» здійснює свою діяльність щодо налагодження соціальної підзвітності влади в рамках проекту «Кіровограду – соціально підзвітну медицину» за підтримки МФ «Відродження».

ProZorro – системна реформа тендерного процесу в електронних публічних та державних закупівлях в Україні.

ProZorro використовує комерційні онлайн-майданчики для реєстрації й підключення користувачів та організаторів. На сьогоднішній день існує десять акредитованих майданчиків для всіх типів закупівель: «ПриватМаркет», SmartTender.biz, Zakupki.prom.ua, Zakupki.com.ua, «Держзакупівлі онлайн», «Українська універсальна біржа», E-Tender, Brizol.net, Newtend, Public Bid і APS Market, акредитований лише для допорогових закупівель.