Поліція Кіровоградщини оголосила про вакансії

14:29
3264
views
Начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в області Олена Серебреннікова

На Кіровоградщині розпочався набір на посади молодшого складу поліції та слідчих.

Про це повідомила начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в області Олена Серебреннікова під час брифінгу, що відбувся сьогодні у відомстві, поінформували «УЦ» у секторі комунікації ГУ Нацполіції в області.

«Із 18 липня оголошено конкурс на заміщення п’яти вакантних посад слідчих та 29 – молодшого складу поліції, а саме: 10 вакансій на посади поліцейського ізолятора тимчасового тримання, 18 – поліцейського сектору реагування патрульної поліції та одна – помічника чергового сектору реагування патрульної поліції», – зазначила Серебреннікова.

Громадянам, які виявлять бажання взяти участь у конкурсі, потрібно на офіційному сайті Нацполіції України перейти за посиланням у розділі «Проводиться набір до поліції», обрати регіон – Кіровоградська область та заповнити онлайн-заяву на посаду слідчого до 4 серпня, на посади молодшого складу поліції – до 31 липня.

У ці ж терміни кандидати мають подати визначені вимогами конкурсу документи та заповнені бланки.

При заповненні онлайн-заяви необхідно вказувати адресу, яка належить українським чи міжнародним поштовим сервісам (gmail.com, ukr.net, meta.ua тощо), оскільки на електронні адреси, що належать сервісам mail.ru, yandex.ru, yandex.ua, інформація про конкурс надходити не буде.

Прийом документів проводиться за адресою: Кропивницький, вул. Чміленка, 41.

Серед основних вимог до кандидатів – громадянство України, вільне володіння українською мовою, повна загальна середня освіта для посад молодшого складу (для слідчого – вища юридична освіта), знання Конституції України, Законів України «Про Національну поліцію» та «Про запобігання корупції». Крім того, на посаду поліцейського сектору реагування патрульної поліції додаткова вимога – наявність посвідчення водія категорії В.

Претенденти на вакантні посади пройдуть такі етапи відбору: тестування на знання законодавчої бази, а також на загальні здібності й навички; медичне обстеження; складання нормативів (для визначення рівня фізичної підготовленості); психологічне тестування та співбесіду з поліцейською комісією (за умови проходження попередніх етапів).

Заробітна плата для майбутніх поліцейських, які успішно пройдуть первинну професійну підготовку, на посаді слідчого складатиме від 10 тисяч гривень, на посадах молодшого складу поліції – від 6 тисяч.

У разі виникнення питань при заповненні онлайн-заяви, а також для отримання будь-якої додаткової інформації щодо конкурсу, можна звернутися з 09:00 до 17:00 щодня, окрім вихідних та святкових днів, за телефонами: (067) 523-10-90, (050) 383-99-96, (067) 599-61-40, (050) 548-52-61 та електронною адресою: nabir.police.kg@.gmail.com.