В Олександрії поліцейські знайшли чотирирічного хлопчика, якого батько лишив на вокзалі (ФОТО)

17:31
1613
views

Працівники поліції встановили місцезнаходження чотирирічної дитини, яку батько залишив на автовокзалі під наглядом малознайомого чоловіка.

Про це «УЦ» повідомили у секторі комунікації ГУ Національної поліції в області.

Повідомлення про зникнення хлопчика надійшло до Олександрійського відділу поліції 21 грудня близько опівдня. Правоохоронці негайно виїхали на місце пригоди.

Як з’ясувалося, 38-річний житель одного з населених пунктів, поки дружини не було вдома, разом із чотирирічним сином поїхав у справах в Олександрію. На автовокзалі чоловік познайомився з чоловіком, під нагляд якого ненадовго залишив свою дитину. Через кілька хвилин він повернувся, але сина не знайшов, тому зателефонував до поліції.

«До заходів, пов’язаних із пошуками хлопчика, було залучено максимальну кількість особового складу поліції. Дитину вдалося знайти неподалік місця, де вона зникла. Малого помітили працівники одного з торговельних закладів і забрали його до приміщення, аби погрівся», – розповів начальник Олександрійського відділу поліції Сергій Котига.

З батьком поліцейські провели профілактичну бесіду та склали щодо нього протокол за невиконання обов’язків щодо виховання дітей (ч. 1 ст. 184 КупАП).

Правоохоронці пересвідчилися, що з хлопчиком все гаразд, і передали його бабусі, яка приїхала у місто, дізнавшись про подію.