Як доїхати на дачу?

11:24
459
views

У Кропивницькому розпочався сезон автобусних пасажирських перевезень до садово-городніх товариств.

Регулярні рейси автобусних маршрутів триватимуть із 17 квітня по 20 жовтня.

В управлінні транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради повідомили перелік автобусних маршрутів регулярних спеціальних рейсів до садово-городніх товариств на перевезення усіх пільгових категорій, визначених чинним законодавством на 2024 рік.

Автобуси курсуватимуть за таким графіком:

пл. Б. Хмельницького – зупинка «Август» – СГТ «Будівельник» по суботах
з Кропивницького 7:00; 17:30
на Кропивницький 7:30; 18:00

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Гаївське» по неділях
з Кропивницького 7:30; 17:00
на Кропивницький 8:00; 17:30

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Авіатор» (с. Соколівка) по середах
з Кропивницького 7:00; 16:30
на Кропивницький 7:30; 17:00

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Кооператор» по неділях
з Кропивницького 7:00; 17:00
на Кропивницький 7:30; 17:30

Зупинка «Спортивна школа» – СГТ «Дубок» по суботах
з Кропивницького 7:00; 16:30
на Кропивницький 7:30; 17:00

Зупинка АС-2 – СГТ «Зеніт» (с. Обознівка) по суботах
з Кропивницького 7:00; 17:15
на Кропивницький 7:45; 18:00

АС-2 (ч/з пл. Б. Хмельницького – АС-1) – СГТ «Еліта» (с. Аджамка) по суботах
з Кропивницького 7:00; 16:15
на Кропивницький 7:45; 17:00

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Колос» (с. Густий Гай ) по неділях
з Кропивницького 7:00; 18:30
на Кропивницький 7:30; 19:00

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Мрія 2024» (СГТ «ім. Тимірязєва») по суботах
з Кропивницького 8:00; 18:20
на Кропивницький 8:40; 19:00

Зупинка «Швейна фабрика «Зорянка» – СГТ «Іскра» (с. Веселівка) по середах
з Кропивницького 7:00; 16:30
на Кропивницький 7:30;17:00

пл.Б.Хмельницького – СГТ «Аграрник» по середах
з Кропивницького 8:00; 18:30
на Кропивницький 8:30;19:00

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Комунальник» по неділях
з Кропивницького 8:00; 18:30
на Кропивницький 8:30;19:00

Зупинка «Август» – СГТ «Геолог» – СГТ «Гідросила» по суботах
з Кропивницького 8:15; 17:40
на Кропивницький 8:45; 18:10

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Геолог» – СГТ «Гідросила» по суботах
з Кропивницького 7:00; 16:30
на Кропивницький 7:45; 17:15

Зупинка «Апеляційний суд» – сел. Гірниче, – СГТ «Геолог» – СТГ «Гідросила» по неділях
з Кропивницького 8.30; 16:00
на Кропивницький 9:10; 16:30

Зупинка АС-2 – СГТ «Глобус» (с. Олексіївка) по суботах
з Кропивницького 8:15; 17:15
на Кропивницький 9:00; 18:00

Зупинка «Август» – СГТ «Новопавлівські сади» по суботах
з Кропивницького 7:40; 17:00
на Кропивницький 8:10; 17:30

Зупинка «Апеляційний суд» – СГТ «Гірник» (с. Густий Гай) по суботах
з Кропивницького 8:00; 17:30
на Кропивницького 8:30; 18:00

Зупинка «Август» – СГТ «Радист» (с. Карлівка) по суботах
з Кропивницького 8:10; 18:30
на Кропивницький 8:40; 19:00

Зупинка «Август» – СГТ «Ятрань» (с. Соколівське) по суботах
з Кропивницького 7:00; 16:30
на Кропивницький 7:30; 17:00

Зупинка «Август» – СГТ «Медик» (с. Соколівське) по середах
з Кропивницького 7:00; 16:30
на Кропивницький 7:30; 17:00

Зупинка «Август» – СГТ «ДБК» (с. Соколівське) по неділях
з Кропивницького 7:00; 17:30
на Кропивницький 7:30; 18:00

Зупинка «Август» – СГТ «Супутник» (с. Карлівка) по середах
з Кропивницького 7:30; 17:30
на Кропивницький 8:00; 18:00

Аеропорт – СГТ «Труд» (с. Кандаурове) по суботах
з Кропивницького 8:00; 17.30
на Кропивницький 8:30; 18.00

пл. Б. Хмельницького – СГТ «Радуга» (с. Покровка) по неділях
з Кропивницького 7:00; 16:15
на Кропивницький 7:45; 17:00

пл. Б. Хмельницького – Спорткомплекс «Водник» – СГТ«Меліоратор» (с. Бережинка) по середах
з Кропивницького 8:00; 17:30
на Кропивницький 8:30; 18:00

пл. Б.Хмельницького)– СГТ «Дружба» по неділях
з Кропивницького 8:00; 17:30
на Кропивницький 8:30;18:00