Звинуваченому у відмиванні грошей на Кіровоградщині нардепу заборонили виїхати за кордон

12:15
1596
views

Солом’янський райсуд Києва відмовив екс-нардепу Миколі Мартиненку в можливості виїхати за кордон.

Про це повідомляє «5 канал».

Адвокати обвинуваченого у розтраті державних коштів просили змінити запобіжний захід і повернути підзахисному закордонний паспорт. Мартиненко запевняв, що йому необхідно прибути до Швейцарії для слідчих дій, де він позивається до тамтешнього прокурора.

Водночас інформації про виклик до швейцарського суду Солом’янський суд так і не отримав. Тепер Мартиненко планує оскаржувати відмову.

«Виглядає досить дивно, коли треба себе захищати, а ти отримуєш відмову. Ти заспокоїшся на цьому, ні? Я буду далі боротися. Все одно я доведу, що ці звинувачення щодо мене – безпідставні. Доведу як у Швейцарії, так і у нас», – зазначив він.

Нагадаємо, детективи НАБУ затримали Миколу Мартиненка за підозрою у відмиванні коштів на закупівлях для уранових шахт Кіровоградщини.

Колишнього нардепа затримали в порядку, встановленому ч. 208 КПК України, в рамках розслідування кримінального провадження за фактом розкрадання коштів ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (СхідГЗК) під час закупівлі уранового концентрату.

За версією слідства, державне підприємство «СхідГЗК» уклало контракт з компанією-посередником, підконтрольною затриманому екс-народному депутатові, на постачання уранового концентрату за завищеними цінами, внаслідок чого інтересам ДП у 2014 – 2016 роках завдали збитків у розмірі 17,28 млн дол. США.