Засновникам агрофірми у Бережинці, які воювали з рейдерами, повернули 35% власності

17:01
1316
views

Антирейдерська комісія Мін’юсту повернула 35% підприємства «Нива-2010» співвласникам, виключеним реєстратором з переліку засновників.

Про це «УЦ» повідомили у прес-службі головного територіального управління юстиції в області.

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації скасувала рішення реєстратора і повернула 35% фермерського господарства «Нива-2010» співвласникам – родині Трибиненків, яких незаконно виключили з переліку засновників. Про це заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова сказала під час зустрічі із засновником «Ниви-2010» Миколою Трибиненком у селі Бережинка Кіровоградської області.

За словами Олени Сукманової, Мін’юст міг розглянути скаргу тільки щодо 35% підприємства, оскільки щодо решти частки агрофірми триває судове провадження, а у такому випадку, за законом, комісія не має право розглядати скарги.

«На жаль, це ще не кінець боротьби, але я дуже рада, що ми зробили перші кроки на шляху до відновлення справедливості», – зазначила заступник міністра юстиції.

Нагадаємо, довкола ТОВ «Нива-2010» виник конфлікт: його керівник Микола Трибіненко заявив, що фірма з Дніпра намагається здійснити рейдерське захоплення підприємства.