У під’їзді кропивницької багатоповерхівки живе сім’я (ФОТО)

10:30
1653
views

Кропивницька родина самовільно облаштувала собі житло в одній із багатоповерхівок обласного центру.

Літня жінка, якій уже 86 років, її 61-річна донька та 30-річний онук перетворили під’їзд будинку на власну квартиру, повідомили «УЦ» у прес-службі міськради.

Як розповіла начальник ЖЕО №1 Світлана Ковальова, родина винаймала у цьому будинку житло у приватних осіб, але за борги її виселили. Тож теперішній спосіб життя є своєрідним протестом.

Оскільки таке сусідство створює мешканцям будинку великі незручності – нові «квартиранти» облаштували зі східців спальню, кухню і вбиральню, а у під’їзді стоїть стійкий сморід, – люди звернулися у всі можливі інстанції: поліцію, на «гарячу лінію» міського голови, до ЖЕО.

«Міська влада відразу відреагувала, – наголосила Свіилана Ковальова. – Жінкам запропонували декілька варіантів влаштування. Можна лягти на певний час у відділення Центральної міської лікарні на Валах, щоб підлікуватися. А можна відразу влаштуватися в інтернат для людей похилого віку. Проте вони категорично відкинули таку допомогу, а їхні вимоги весь час змінюються. Родина то вимагає надати житло, то обіцяє, що самі виберуться. Ми викликали поліцію, але вони лише фіксують факт, не більше того. У вільний час бабуся просить милостиню у церкві чи в магазині. Її донька зламала ногу, і її вже переправили до лікарні. За інформацією працівників поліції, внук стоїть на обліку в наркологічному диспансері».

На вимогу мешканців під’їзду працівники ЖЕО перенесли всі речі родини до кладової під замком. А жінці, як тільки вона з’явиться, допоможуть переїхати до паліативного відділення Центральної міської лікарні.