В Олександрії шахраї продають фільтри для води, які зовсім не потрібні

10:37
1499
views

Невідомі особи ходять по дворах багатоповерхівок, збирають сходки мешканців і розповідають про неякісну водопровідну воду, їхня мета – продати фільтри.

Про це «Моїй Олександрії» повідомив головний інженер Олександрійського водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Кіровоград» Олег Бережний.

«Вони називаються фірмою чи з Кропивницького, чи то з Кривого Рогу, чи то з Кременчука. Розповідають, що у нас вода неякісна і не відповідає ГОСТу», – поділився Бережний.

Мета одна – продати фільтр для води. Так, дійсно, такий фільтр фільтрує воду. Але Бережного ображає неправдива інформація.

«Насправді наша вода відповідає ГОСТу. Її перевіряє не тільки наша лабораторія, але і обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я», – додав головний інженер.

Він зазначив, що недавно зустрів молодих людей в своєму дворі, але, коли назвався працівником водоканалу та запропонував обговорити якість води, вони швидко пішли.

Нагадаємо, за словами міського голови Кропивницького Андрія Райковича, в обласному центрі аферисти беруть гроші – по дві тисячі гривень – за нібито встановлення водолічильників.