«Кіровоградгаз» знову попередив тепловиків про відключення від газопостачання

13:50
2497
views

ВАТ «Кіровоградгаз» може знову відключити котельні, які забезпечують централізоване опалення Кропивницького, з 15 січня.

Про це йдеться у повідомленні «Кіровоградгазу», текст якого є у розпорядженні «УЦ».

«ВАТ “Кіровоградгаз” надіслало лист на адресу директора ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” з попередженням щодо можливого примусового припинення (обмеження) газопостачання з 10 години 15 січня шляхом відключення від газових мереж газоспоживаючого обладнання у випадку, якщо не будуть вжиті певні заходи», – сказано у ньому.

У повідомленні також ідеться про причини можливого відключення: «Станом на 29 грудня 2017 року ПАТ “Укртрансгаз” не підтвердило номінації (планові обсяги) природного газу на першу-третю декади грудня 2017 року та на першу декаду січня 2018 року для ДП “Кіровоградтепло”. У такій ситуації відбір газу класифікується як несанкціоноване споживання і констатується порушення Кодексу газорозподільних систем природного газу.

Разом з тим НАК “Нафтогаз України” повідомила, що не здійснювала постачання природного газу для потреб ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” в жовтні та листопаді 2017 року. Компенсація неврегульованого балансу природного газу в такому випадку стягується з ВАТ “Кіровоградгаз”. У жовтні минулого року вона склала 13 834 511,14 грн., у листопаді – 82 546 896,42 грн.

Для виключення процедури балансування на обсяги неврегульованого небалансу природного газу ВАТ “Кіровоградгаз” вимагає від ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” терміново вирішити питання з постачальником щодо виділення планових обсягів на грудень 2017 року».

Голова правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий звернувся до міського голови Кропивницького Андрія Райковича та голови ОДА Сергія Кузьменка з проханням «вплинути на керівництво підприємства ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА”, аби своєчасно врегулювати питання виділення та підтвердження номінацій (планових обсягів) на грудень 2017 року та на січень 2018 року».

Читайте також


«Кировоградгаз»: без политики и спекуляций

Декабрьская погода была к кропивничанам благосклонна: ни морозов, ни снегопадов и метелей. Словом, стабильно прохладно. Но в жилищах горожан было не так стабильно – несколько дней без тепла оставались более сотни домов, детские сады и школы. Подача в них тепла была прервана из-за отключения котельных от газа. Гнев жителей областного центра был обрушен на ОАО «Кировоградгаз»…

События развивались стремительно: городской голова едет в «Нафтогаз Украины», представители общественности митингуют под главным офисом газовиков и даже требуют отставки председателя правления «Кировоградгаза» Александра Гладкого. Местная власть выступает с заявлениями, политики требуют наказать виновных, тепловики оправдываются, а газовики молчат. Хотя к ним накопилось много вопросов. Молчали они до поры. Предлагаем вниманию читателей «УЦ» эксклюзивное интервью с председателем правления ОАО «Кировоградгаз» Александром Гладким.