У Києві з’явився мурал на честь українських захисників

19:29

Артоб’єкт під назвою «Заради свободи» створили художники об’єднання Paint Hunters за сприяння компанії FAVBET.

Картину малювали протягом кількох тижнів, працюючи зранку до пізнього вечора. Щоб нанести стінопис заввишки у п’ять поверхів, використовували підйомну техніку. Тепер це одна з найбільших вуличних картин на Подолі, побачити її можна вже зараз на будівлі по вул. Ігорівській 16.

За задумом команди проєкту, мурал із зображенням українського воїна та коротким віршем — символ нескореності українців та посвята незламності українських військовослужбовців.

«Сірість та безвихідь, так звичні нашому агресору, ніколи не знайдуть в нашій країні ані розуміння, ані підтримки. Як би не було складно, ми живемо та йдемо вперед. Саме тому FAVBET продовжує підтримувати спортивні та культурні проєкти, дарувати емоції та підтримувати ЗСУ. Цей мурал — наша вдячність воїнам та подарунок усім киянам, що відстояли місто, якому пророчили всього “три дні”», — розповів креативний тімлід FAVBET Анатолій Симачинський.

Творці муралу — художники Мар’ян Мотрук та Дмитро Касянюк з Paint Hunters, які були авторами оформлення «Потягу до перемоги» Укрзалізниці, присвячений оборонцям «Азовсталі», а також реалізували кілька великих проєктів в українських містах.

«Мені хотілося, щоб люди були вдячні військовим, завдяки яким ми залишились на своїй землі, під своїм жовто-блакитним прапором. І ця картина — один з проявів цієї вдячності, який і через роки нагадуватиме про тих, завдяки чиїй хоробрості та відданості ми зберегли незалежність та здобули перемогу», — розповідає художник Дмитро Касянюк з Paint Hunters.

Разом з муралом команда проєкту також презентувала відео про його створення з таймлапсом творчого процесу та інтерв’ю з авторами. Подивитися його вже зараз можна на Ютуб-каналі FAVBET: https://youtu.be/blcSfxTFxXQ

 

В Киеве появился мурал в честь украинских защитников

Арт-объект под названием «Заради свободи» создали художники объединения Paint Hunters при содействии компании FAVBET.

Картину рисовали в течение нескольких недель, работая утром до позднего вечера. Чтобы нанести стенопись высотой в пять этажей, использовали подъемную технику. Теперь это одна из самых больших уличных картин на Подоле, увидеть ее можно уже сейчас на здании по ул. Игоревской 16.

По замыслу команды проекта, мурал с изображением украинского воина и кратким стихотворением — символ непокорности украинцев и посвящение несокрушимости украинских военнослужащих.

«Серость и безысходность, так привычные нашему агрессору, никогда не найдут в нашей стране ни понимания, ни поддержки. Как бы ни было сложно, мы живем и идем вперед. Поэтому FAVBET продолжает поддерживать спортивные и культурные проекты, дарить эмоции и поддерживать ВСУ. Этот мурал — наша благодарность воинам и подарок всем киевлянам, отстоявшим город, которому пророчили всего три дня», — рассказал креативный тимлид FAVBET Анатолий Симачинский.

Создатели мурала — художники Марьян Мотрук и Дмитрий Касянюк из Paint Hunters, которые были авторами оформления «Потягу до перемоги» Укрзализныци, посвященный защитникам «Азовстали», а также реализовали несколько крупных проектов в украинских городах.

«Мне хотелось, чтобы люди были благодарны военным, благодаря которым мы остались на своей земле, под своим желто-голубым флагом. И эта картина — одно из проявлений благодарности, которое и через годы будет напоминать о тех, благодаря чьей храбрости и преданности мы сохранили независимость и одержали победу», — рассказывает художник Дмитрий Касянюк из Paint Hunters.

Вместе с муралом команда проекта также представила видео о его создании с таймлапсом творческого процесса и интервью с авторами. Посмотреть его уже сейчас можно на Ютуб-канале FAVBET: https://youtu.be/blcSfxTFxXQ