У Кропивницькому вимагають відставки голови правління «Кіровоградгазу»

11:47
1332
views
Олександр Гладкий/Фото: «Гречка»

Сьогодні, 12 грудня, під стінами ВАТ «Кіровоградгаз» відбувся мітинг за відставку голови правління підприємства Олександра Гладкого.

Як повідомляє Depo.Кропивницький, активісти вимагали, щоб депутати міської ради на найближчій сесії підтримали резолюцію учасників мітингу та направили до НАК «Нафтогаз» звернення про відставку Гладкого. «Бо людина, яка шантажує населення Кропивницького, а тепер ще й військових, є терористом», – зазначив активіст Микола Гречуха.

«Ми вирішили не чекати чергового колапсу під час морозів від керівника “Кіровоградгазу” та висунути свої вимоги зараз», – сказав один з організаторів мітингу Андрій Лаврусь.

Учасники мітингу намагалися зайти до установи та поспілкуватися з Гладким, проте їх не пустили. Сам керівник до протестувальників так і не вийшов.

Після цього містянам зачитали резолюцію, де вимагають припинити провокативні дії. Документ через депутата міськради Олега Краснокутського передали депутатському корпусу. Він запросив усіх учасників прийти на найближчу сесію 21 грудня та знову вимагати відставки Гладкого.

Нагадаємо, ВАТ «Кіровоградгаз» погрожує припинити газопостачання тепловиків у Кропивницькому, Долинській, Світловодську, Олександрії та інших містах області, де є централізоване опалення.