У Кропивницькому провели автопробіг за Єлисаветград (ВІДЕО)

13:10
31
2176
views
Фото: Андрій Трубачев/Facebook

Читайте також: У Кропивницькому відзначили річницю перейменування Кіровограда (ФОТО)

Кілька десятків авто з прихильниками назви «Єлисаветград» проїхалися обласним центром сьогодні, 14 липня, передає кореспондент «УЦ».

Рівно об 11:06 автівки минули центральну площу.

Далі вони продовжили рух містом.

Завершилася акція на Фортечних валах приблизно через півтори години.

Нагадаємо, об 11:06 14 липня 2016 року Верховна Рада проголосувала за перейменування Кіровограда на Кропивницький. Нині це рішення оскаржується у Вищому адміністративному суді.

 • Юрій

  Вже річниця перейменування міста в центрі України на українську назву, а різні імперські посіпаки та сепари і досі ні як не вгамуються вже на третьому році війни з цією імперською окупацією. Ще і підіймають свої антиукраїнські поплачені ворожою агентурою акції, якимись там “автопробігами” та «фортечними» збіговиськами яничар проти української назви міста, які ще і висвітлюють заангажовані сепар-ЗМІ від місцевих «регіональних» князьків. От усіх тих організаторів з їх автотранспортом – саме і на фронт, як і гроші від проведення цих шабашів, а не в затишному для них тилу підбурювати людей. Там їм на фронті швидко мозок вправлять відносно патріотизму. Що ще раз доводить правильність прийняття рішення про надання нашому місту, замість отих всіх імперських «Ели советы грады», нарешті – української назви, як Кропивницький.

  • Юрію, Ви спеціально провокуєте?

   “Ще і підіймають свої антиукраїнські поплачені ворожою агентурою акції,
   якимись там “автопробігами” та «фортечними» збіговиськами яничар проти
   української назви міста, які ще і висвітлюють заангажовані сепар-ЗМІ від
   місцевих «регіональних» князьків”.

   Подія була? Була. Ми про неї повідомили. Точно так само повідомимо про відзначення перейменування, яке заплановане на сьогоднішній вечір.

   • Юрій

    А що, правда не подобається, на яку має право кожний свідомий громадянини свого українського міста згідно свободи слова?! Чи ви тільки сприймаєте власні темники?! Атой шабаш і є провокацією як його висвітлення, навіть згідно постановою РНБО по запобіганню висвітлення сепаратизму в ЗМІ. Вчиться бути українцями!

    • Ну а Вам? Вам не подобається, що в місті можуть відбуватися події, що не вписуються у Вашу логіку? Якщо Ви не помітили, то в новині – як це і має бути в новинах – жодної авторської думки, лише констатацію факту.

     “Атой шабаш і є провокацією як його висвітлення, навіть згідно постановою РНБО по запобіганню висвітлення сепаратизму в ЗМІ”. Більшої нісенітниці давно не читав )

     На цьому все, бувайте здорові.

     • Юрій

      От в цьому і є ваша тенденційність висвітлення подій, яку жодне поважаюче себе українське видання і не висвітлило, щоб і не ганьбитися. А якщо ви це вже подали, та ще і з можливістю його коментувати, то і згідно нашого законодавства про свободу слова, кожний дописувач має право на свою думку на подану вами інформації. То не волаєте вже тоді і про подвійні стандарти, якщо вам не подобається і реакція на те, що ви подаєте.

     • “А якщо ви це вже подали, та ще і з можливістю його коментувати, то і
      згідно нашого законодавства про свободу слова, кожний дописувач має
      право на свою думку на подану вами інформації. То не волайте тут вже
      тоді, і не впроваджуйте подвійні стандарти, якщо вам не подобається і
      реакція на те, що ви подаєте”.

      Ну Ви ж от коментуєте, ніхто Вам не забороняє. В чому проблема? ))

      “От в цьому і є ваша тенденційність висвітлення подій”. Для особливо обдарованих повторю. Був пробіг – ми про це написали. Буде ввечері захід за Кропивницький – ми про нього напишемо. Робота така: писати іноді про те, що не всім подобається.

     • Юрій

      А де ж ваша ще і журналістська професійність, подавати матеріали для коментарів, і самому ж ці коментарі коментувати, якщо вони вам не подобаються? Нащо тоді і подавати, ще і для коментарів? Чи тільки сподівались на схвалення? От саме в цьому і є тенденційність подвійних стандартів. Сміх та й годі.))))

     • Юрію, я починаю за Вас переживати ) Спокійніше, плз ) Я просто скористався тією ж свободою слова, що й Ви, і прокоментував. Якщо Вам не подобаються мої коменти – нічого не можу вдіяти.

     • Юрій

      Ну, якщо журналіст сам коментує коментарі до свого ж матеріалу, та ще й переходячи на особистості, якщо йому вони не подобаються, то те вже йому треба хвилюватися, а чи тим він займається, якщо більше мабуть і нічим.)))) Сміх, та й годі.))))) Оце і обличчя таких видань.)))

     • Сергей

      Юріє, перечитав Ваші дописи. Згиньте. І своїх прихильників прихватіть. Усі біди українців від таких як Ви долбодятлів. Згиньте, не заважайте будувати нормальне суспільство.

     • Юрій

      От саме церез таких бидлоросів і йде війна досі. Бо навіть таке сміття і на фронт посилати даремно. Перебігуть під гаслами “будівництва їх країни для них самих” і до гітлера. Саме через таких і не можливо досі будувати вільну країну, зокрема і від такимх

     • Сергей

      От придурок. Ну що ти знаєш про війну? Ти там був? Її бачив?

     • Юрій

      Саме так, що був і бачив до чого призводять отакі дебілороси. Валіза, вокзал, тайга, де багато для таких місць з іх імперськими назвами.

     • Сергей

      І де ж був? І що бачив? Можлливо, навіть буду поважати. Або співчувати. Але ти звідки?

     • Юрій

      А що, дуже ФСБ цікавить? У нас кажуть так: “якщо ти мачо крутий, і всіх доводиш до єкстазу, До просимо до Донбасу.” Там вже таких чекають теж, а не кремлеботати тролями по містечковим блогам.

     • Сергей

      Зрозуміло. “Диванний” херой.

     • Юрій

      Так, і нам вже давно зрозуміло, про таких як ти, провокаторів отого підривного центру московського пархату, з його сепаратизмом імперських назв. Та війна закінчиться, врешті решт, і за склом монітору не сховатися. Та хай вже цим займається СБУ.

     • Юрій

      Correspondence to the addressee does not reach. Deleted in spam.

     • Надія Кравець

      Андрію, не звертайте уваги на цього хама.

     • Юрій

      Теж мені страдалиця за “Ели саветы град”. Що вже і кремлеботів імперських підтягнули, бо більшої аргу ментаціїї і немає у власному сепаратизмі у імперських тролей?))))

     • Bronek Komorowski

      Хами – це рашистсько-путлерівські недолюдки-зрадники і брехуни, які намалювали самі собі якесь “балшинство” і пишаються цим власним сміховинним онанізмом. Навіть дітям відомо, що у вашому “балшинстві” кожен бажаючий рашист міг відмітитися хоч тисячу разів, і ніхто цього путлерівського бедламу не контролював, ніхто за цим дешевим цирком не спостерігав і його легітимність – нуль, сто разів помножений на нуль. НАВІТЬ НЕ МРІЙТЕ, що на вас не звертатимуть увагу. За рашизм і державну зраду доведеться відповідати УСІМ путлерастам. Відповідальності вам не уникнути!

     • Юрій

      Дякую за підтримку, бо саме такі руськамірські тролі і мають зараз нагоду тролити все українське під самими гучними своїми гаслами, бо них це ще не торкнулося в їх тихому болоті, те, що відбувається на фронті, і вони від цього взагалі ще далекі і від самого поняття патріотизму за своїми зомбованими ілюзіями тієї імперськості навіть в назвах, які навмистно роздмухують ларінські недобитки з колишніх “ригів”, маючи бажання до реваншу. Та його вже не буде. І як вірно ви зауважили, відповідати ще прийдеться.

     • Александр Острый

      )))))))))))))))))))

  • Viktor Baksheev

   Зрада навколо…

 • Надія Кравець

  Жителі Кіровограда мають право на свій демократичний вибір і няким Парубіям з Козубами та Горбуновими цього не забрати, щоб там не кричала всіляка шобла у них на підтанцьовці! https://uploads.disquscdn.com/images/4c648da3a2d9f8c4ed5a5b95e73e1db141b3aad4475824dd6415086ea4c055dd.jpg

  • Юрій

   Жителі мають, а не отакі, які лише маніпулюють цифрами надогоду тим князькам, які під час війни з тією самою імперією налаштовують толпу до повернення імперської назви. Бо треба мати не тільки власні амбіції і зомбовану думку, а ще і громадянську позицію, і не пересічного раба колишньої імперії.

 • Інна Якименко

  Ось це справжні патріоти свого міста, а не безликі “Юрії”, які нижче у коментарях паплюжать значення слова “патріот” своєю неадекватністю.

  • Юрій

   Не здивуюся, якщо з таким же “патрійотізмом” ви завтра під вашою імперською назвою до нашого міста вийдете ще і з імперським прапором. То саме це слово, сидячи тут на вашому теплому дивані, далеко від подій, де саме за це віддали життя наші бійці, щоб імерія не гвалтувала і наші назви наших міст, то вам взагалі невідомо.

   • Сергей

    Интересно, Юрий Вы были в АТО и если да, то в каком подразделении воевали? Или все-таки “теплі дивани”?

    • Юрій

     Саме так, був тому і маю право на те що бачив на власні очі до чого призводять отакі диванні прибічники руськаміра з їх назвами міст. Тому з такими особисто розмовляти не має вже і сенсу якщо за 25 років вони так українцями і не стали. Тільки в спам

 • горожанин

  Хозяин – барин. Правда, не знал, что эту сентенцию можно
  применить к изложению новостей. Но дискутировать не буду.
  Не специалист. А вот по поводу арифметики, простите, поспорю.
  Полтора десятка автомобилей, которые легко посчитать на
  выложенном кино, это никак не “Кілька десятків(?!) авто з
  прихильниками назви «Єлисаветград»” Сладкая ложь?… К тому
  же такая мелочная. Зачем?!