У травні 2017 року досліджувалась річкова вода в межах розташування традиційних місць відпочинку населення на воді.
Про це «УЦ» повідомили в обласному лабораторному центрі.
Всього дослідили 10 проб води за санітарно-хімічними показниками, з них не відповідає гігієнічним вимогам 3 (30%); за мікробіологічними показниками – 31 проба, з них не відповідає гігієнічним вимогам 3 (9,7%).
Кропивницький:
– на Новомиколаївському пляжі (Інгул) вода за санітарно-мікробіологічними, санітарно-хімічними, паразитологічними та токсикологічними показниками відповідає гігієнічним нормативам;
– на Ковалівському пляжі (Інгул) вода за санітарно-мікробіологічними, паразитологічними та токсикологічними показниками відповідає нормативній документації. За санітарно-хімічними показниками виявлено перевищення по вмісту заліза – 0,36 мг/дм. куб. при нормі 0,3 мг/дм. куб.;
– на пляжі «Міський сад» (Сугоклея) вода за санітарно-мікробіологічними, паразитологічними та токсикологічними показниками відповідає нормативній документації; за санітарно-хімічними показниками – перевищення по вмісту заліза – 0,43 мг/дм. куб. при нормі 0,3 мг/дм. куб., рН 8,69 од. при нормі 6,5 – 8,5 од.
З пляжів також відібрали та дослідили проби ґрунту, які відповідають санітарним нормативам.
Кіровоградський район:
– Обознівське водосховище: річкова вода за санітарно-мікробіологічними, паразитологічними та токсикологічними показниками відповідає нормативній документації. За санітарно-хімічними показниками виявлено перевищення по вмісту заліза – 0,37 мг/дм. куб. при нормі 0,3 мг/дм. куб.
В Олександрії з Інгульця та Березівки в межах розташування місць масового відпочинку на воді відібрали й дослідили чотири проби води за санітарно-хімічними показниками – без відхилень та 11 проб за мікробіологічними показниками, з яких дві не відповідали гігієнічним нормативам:
– проба води з Березівки в межах місця масового відпочинку та купання (район восьмої школи) не відповідає вимогам нормативу за мікробіологічними показниками (індекс ЛПКП дорівнює 15000 при нормативному значенні 5000);
– проба води з Інгульця в межах місця масового відпочинку та купання (район села Звенигородка) не відповідає вимогам нормативу за мікробіологічними показниками (індекс ЛПКП дорівнює 11000 (при нормативному значенні 5000).
В Олександрійському районі з пляжу села Войнівка та місця відпочинку в районі Войнівського водосховища дослідили п’ять проб води за мікробіологічними показниками та дві проби за санітарно-хімічними показниками, відхилень немає.
У Петрівському районі з пляжу на Інгульці дослідили одну пробу за мікробіологічними показниками, яка відповідає санітарним нормативам.
В Онуфріївському районі всі місця масового відпочинку та купання (ставок) в Онуфріївці та смт. Павлиш відповідають санітарним нормативам.
Світловодськ:
– світловодський міський пляж на Дніпрі: дослідили одну пробу за мікробіологічними показниками, яка відповідає санітарним нормативам;
– одна проба води з пляжу «Власівський» не відповідає вимогам нормативу за мікробіологічними показниками (індекс ЛПКП дорівнює 7500 при нормативному значенні 5000).
Про призначення / поновлення виплати пенсії особам, які виїхали з тимчасово...