В’ятрович просить Раду прискорити процес перейменування Кіровоградської області

13:53
8
1305
views
Володимир В’ятрович/Styler

Директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович вважає за необхідне завершити декомунізацію Дніпропетровської та Кіровоградської областей і просить народних депутатів розпочати збір підписів для внесення відповідних змін до Конституції.

Як передає QHA, про це він повідомив у ході круглого столу «Законодавство про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні: стан виконання».

В’ятрович висловив нерозуміння, чому настільки затягнувся в часі процес приведення назв цих областей у відповідність до закону про декомунізацію, зважаючи, що обласні центри були перейменовані ще торік – Дніпропетровськ на Дніпро, а Кіровоград – на Кропивницький.

«Ми розуміємо, що це перейменування потребує змін до Конституції, тож, користуючись нагодою, звертаємося до депутатів, щоб започаткувати цей процес, розпочати збір підписів – потрібно 150 підписів, і відповідно формулювати ці зміни, щоб Дніпропетровська і Кіровоградська область були замінені на мапі України. Тому що у нас дуже багато питань, чому це питання залишається досі невирішеним, попри те, скільки часу вже минуло?» – зазначив В’ятрович.

Нагадаємо, 14 липня 2016 року Верховна Рада, виконуючи закон про декомунізацію, перейменувала Кіровоград на Кропивницький.

 • Надія Кравець

  Це нічого, що кіровоградці більшістю проти неокомуністичних методів Палубія та вятровича?!

  • Миша Кочержинский

   Я за! І я з Кропивницького. А кіраваградці це хто?

 • Сергей

  Хто фотку сфоткав? Це ж не В”ятрович, це ж Ленін! Ату його!

 • iosif

  Недавно в инете гуляла (и довольно таки назойливо) реклама Агроекспо и там почему то был указан не Кропивницк , Кировоград. К чему бы это?
  Наверняка денег не заплатили международной картографической конторе (извините но точного названия не помню) за переименование. Вот и получается что изнутри кропивницк, а снаружи Кировоград.
  Как уже задолбали эти уроды.

 • Миша Кочержинский

  Я за! І я з Кропивницького.

  • Сергей

   А я проти! І я з Кіровоградської області. Ви, тепер кропивничани, просрали історичну назву міста, Ну не здатні ви відстояти своє. А от жителі Кіровоградської області ще повоюють.

   • Миша Кочержинский

    Бо ви кріпосний хохол, який хоче падати на коліна перед московським царем.

    • Сергей

     Не зрозумів. Що, УЦ відкрило сайт для божевільних?