У Кропивницькому перейменували університет

17:45
1687
views

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка перейменували на Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка.

Про це йдеться у повідомленні закладу, текст якого має «УЦ».

Відповідно до пункту 3 наказу Міністерства освіти і науки України № 467 від 27 березня 2017 року, «ректору професору Семенюку О.А. необхідно до Міністерства освіти і науки подати на затвердження Статут навчального закладу у новій редакції та здійснити передбачені законодавством дії, пов’язані з перейменуванням вищого навчального закладу. Необхідні процедури триватимуть певний проміжок часу і до їх завершення юридично використовуватиметься стара назва – Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка. Проте в ЗМІ, профорієнтаційних заходах, рекламній продукції, інформаційних вивісках, тощо може використовуватися нова назва – Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка».

У лютому трудовий колектив університету обрав нову назву вишу: Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка.

Нагадаємо, у Кропивницькому Ленінський район сьогодні, 28 березня, перейменували на Подільський.