Порошенко у Кропивницькому: «Найважче позаду, але “точка неповернення” ще не пройдена» (ФОТО)

15:12
10099
views

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості консолідації суспільства перед зовнішніми та внутрішніми загрозами.

Про це він сказав під час відкриття оновленої обласної дитячої лікарні в Кропивницькому сьогодні, 21 серпня, повідомляється на офіційному сайті глави держави.

«Ви бачите, що зміни відбуваються, незважаючи на те, що усім нелегко. Але я можу твердо наголосити: найважче вже позаду. Країна витримала ці випробування. Український народ із честю продемонстрував свою здатність об’єднатися, протистояти агресору і в умовах війни забезпечити ефективний розвиток», – сказав Президент.

При цьому Петро Порошенко зазначив, що «точка неповернення» ще не пройдена. «Відкотити назад нас можуть як спровоковане Росією відновлення гарячої фази війни, так і дії політиків-популістів, які дестабілізуючи ситуацію всередині країни, здатні звести нанівець всі наші зусилля. Вони ладні змарнувати все те, що люди вистраждали протягом останніх років», – сказав він.

Глава держави акцентував увагу на тому, що такі дії з деморалізації суспільства є небезпечними та заявив, що робить усе від нього залежне, щоб не допустити цього сценарію.

Президент також наголосив на важливості проведення пенсійної реформи. При цьому він зазначив, що сьогодні Україна демонструє економічне зростання, що стало можливим внаслідок проведення рішучих реформ.

«Внаслідок детінізації та боротьби з корупцією зросли надходження до Державного бюджету, які дозволили спрямувати частину коштів не лише на обороноздатність, а й на підвищення соціальних стандартів»,- зазначив глава держави. Він нагадав, що це дало можливість підняти мінімальну заробітну платню до 3200 грн. «Якщо зростає заробітна платня – точно мають зростати пенсії», – сказав Петро Порошенко. Він також повідомив, що наслідком боротьби з корупцією і зменшення податкового тиску, стало зростання надходжень до Пенсійного фонду.

«Це головна позиція, як і після проведення восени цього року пенсійної реформи, яка проводиться заради справедливості. Хто має більший стаж, той має отримувати більші пенсії. Це нормально. Це правильно. Цьому немає жодної альтернативи», – сказав Президент та висловив переконання, що його пропозиції стосовно пенсійної реформи, які вже підтримала Національна Рада реформ, підтримає Верховна Рада.