Транспортний патруль у Кропивницькому оприлюднив сенсацію: не всі маршрутки їздять за графіком

10:07
1207
views

Транспортний патруль у Кропивницькому продовжує перевірку транспортних підприємств щодо дотримання ними умов договорів на право перевезення пасажирів та відповідності їх роботи паспорту маршрутів.

Виконком підвищив вартість проїзду в Кропивницькому. Міськрада скасувала це рішення, однак ціни лишилися тими ж, оскільки з перевізниками уклали додаткові угоди. Перевізники тим часом заявили, що тариф може ще зрости.

Про це «УЦ» повідомили у прес-службі міськради.

Доручення організувати таку перевірку надав міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Її системне проведення має стати додатковим стимулом підвищення якості пасажирських перевезень в обласному центрі.

Перевірку здійснює спеціально створена комісія, куди увійшли представники управління розвитку транспорту та зв’язку, обласного управління Укртрансбезбеки та членів Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

Цього разу транспортний патруль відстежував режим руху маршрутних таксі  №№ 4, 5-а, 8, 18, 103 та 126 і за результатом склав відповідні акти.

Перевірка, яка тривала із 20:00 до 22:00, виявила, що маршрутні таксі за маршрутами №№ 4, 5-а та 8 працювали за графіком. Інтервал руху в середньому склав 10 – 15 хв.

Комісія також встановила, що на маршрутах №№ 18 та 126 відсутні транспортні засоби після 20:00, а на маршруті № 103 транспортні засоби – після 21:00.

Керівникам підприємств, що обслуговують вищевказані маршрути, направили відповідні листи та копії актів.