Мер Кропивницького назвав те, що найбільше ганьбить місто

12:18
0
910
views

Неможливість ефективно протистояти діяльності у Кропивницькому торговцям з асфальту назвав «ганьбою» міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 13 листопада.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

«Про ринки, про “стихійні ряди” і в якому вони непривабливому стані я говорю постійно, – зауважив очільник міста. – Слухайте, наші діди мільйонні армії з рідної землі вигнали, а ми не можемо здолати кілька сотень порушників правил торгівлі! Вони ж без зброї – з курками і молоком… І закон на нашому боці. А волі й бажання – нуль. Ми що чекаємо, якогось страшного отруєння, чи, не дай, Боже, пожежі чи епідемії?! У сусідній Одеській області вже є спалах чуми. Нам яку біду треба, щоб почати реально щось робити?!»

Міський голова переконаний, що лише спільними зусиллями міської влади, правоохоронних органів, санітарних служб та громади можна подолати це явище.

Нагадаємо, начальник відділу сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Сергій Горбовський вважає, що збільшення штрафів – єдиний дієвий на сьогодні метод боротьби зі стихійною торгівлею.