Депутати облради хочуть звільнити заступника голови (ОНОВЛЕНО)

13:49
3
842
views

27 депутатів звернулися до голови облради Олександра Чорноіваненка з проханням звільнити заступника голови Ігоря Степуру.

Про це Чорноіваненко заявив на засіданні сесії сьогодні, 19 травня, передає кореспондент «УЦ».

Підстава для звільнення – «неналежне виконання посадових обов’язків».

Водночас голова облради не озвучив список депутатів, які подали це питання на розгляд.


ОНОВЛЕНО о 18:57. Депутати не змогли звільнити заступника голови Кіровоградської облради Ігоря Степуру з займаної посади.

За це питання не вистачило голосів на засіданні сесії сьогодні, 19 травня, передає кореспондент «УЦ».

За зверненням до голови облради Олександра Чорноіваненка про звільнення Степури підписалися 27 депутатів. «За» проголосували 32, для ухвалення рішення не вистачило одного голосу.

Сам Ігор Степура вважає питання про своє звільнення «великою політикою».

 • snaiper1949

  Странно,что такую непотребную структуру,ведёт Черноиваненко,умный и порядочный человек,которому приходится решать подобные вопросы..

 • Василь

  Ігорешка Степура вважає, що має право ходити в камуфлеваній формі невідомого зразку, оскільки вкрав гроші у побратима АТОвця і прирівняв себе таким чином до справжніх захисників України, що бились проти московитів, цікава думка чи не так?

 • Ольга Смирнова

  Чи є у цього м…..а і. степури моральне право називати себе націоналістом? чи патріотом? та обіймати будь-яку державну чи громадську посаду? коли він тільки і може, що власний карман набивати за чужий рахунок……

  Та якби тільки партійні кошти та цей псевдо націоналісти навіть вкрав кошти, які дійсно справжні патріоти збирали для сімей свої загиблих побратимів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ПОВЕРНИ УКРАДЕНІ ГРОШІ!!!