Під Кропивницьким стріляли у журналістів (ФОТО)

20:48
3897
views

Сьогодні, 23 травня, близько 16:00, у Бережинці стріляли у місцевих жителів та знімальну групу «День за днем» каналу «Кіровоград».

Про це повідомила журналістка каналу Марія Староста, передає кореспондент «УЦ».

Події відбувалися навколо фермерського господарства «Нива-2010», яким 23 дні тому нібито незаконно заволоділа фірма з Дніпра. Близько 200 людей, земля яких знаходиться в оренді господарства, стали на бік засновника підприємства Миколи Трибіненка. Громада взялась сама виганяти самопроголошених власників, які зачинились у конторі і не хотіли виходити до людей.

Аби зайти в приміщення, довелось виламати двері та вибити вікна. Ті, хто знаходився всередині, стали кидати у бік людей димові шашки та розпилювати сльозогінний газ. Слідом з вікон пролунали постріли, стріляли зсередини у натовп. Люди неодноразово телефонували в поліцію, через 40 хвилин приїхали троє патрульних.

Протягом цього часу стрілянина продовжувалась. Один молодих чоловіків, який був у натовпі, та ще кілька місцевих отримали поранення.

Свистіли кулі й над головами знімальної групи «День за днем», яка перебувала на місці подій і самого початку конфлікту.

Після приїзду патрульних через кілька хвилин прибув спецпідрозділ поліції. Ті, кому вдалося втекти з контори, переховувалися зі зброєю на току. Наразі на місці подій працює експертна група. Ексклюзивний репортаж дивіться 24 травня у новинах «День за днем» о 19:00.