Через нардепа з Кропивницького затримали головреда всеукраїнського видання

10:16
8
1789
views
Ігор Гужва

Правоохоронці затримали головного редактора Інтернет-видання «Страна.ЮА» Ігоря Гужву.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко, передає кореспондент «УЦ».

«За матеріалами ДФС і прокуратури м. Києва поліцією затримано І. Гужву, який вимагав і отримав 10 тис дол за нерозміщення компроментуючих матеріалів на діючого політика. У слідства наявні відео та аудіо докази», – написав Луценко.

За словами Ігоря Гужви, кримінальну справу проти видання сфальсифікували, і виникла вона після критичної публікації про нардепа з фракції Радикальної партії Дмитра Лінька. «Пару місяців тому до нас приходили люди від Лінька. Пропонували 20 тисяч доларів, щоб ми зняли один матеріал. Ми відмовились. Ось з тих пір нам і намагаються шити кримінальну справу», – заявив головний редактор видання.

У коментарі телеканалу Newsone Дмитро Лінько заявив, що Ігор Гужва вимагав у нього 20 тисяч доларів. «З боку редакції «Страна.ЮА» були шантаж і вимагання грошей, і в нас є всі докази. Аудіо- та відеофіксація», – сказав він. Лінько також зазначив, що не має права розголошувати всі деталі, поки триває слідство.

Дмитро Лінько – народний депутат від Радикальної партії Ляшка. Він народився у Кропивницькому (тоді – Кіровограді) 14 липня 1987 року, закінчив тут школу №16 з золотою медаллю.

 • Aleksandr Kochin

  Я не юрист, но насколько помню, то несанкционированные видео- и аудио- фиксирование не есть доказательством для суда??? Или нет???

 • Сергей

  Вопрос в другом. Все частные СМИ берут деньги ЗА публикации. И это нормально. Тут якобы взяли деньги, чтобы НЕ публиковать. И где здесь взятка? Т.е. что за логика?

  • iosif

   Журналист собрал материал, принес редактору и тот должен оплатить ему работу. Тут появляется какой то крендель и говорит сними материал с эфира. Нет проблем, но человек ведь работал и собрал материал. кто ему должен оплатить труд? Ответ очевиден Крендель.

   Помнится когдато в прошлой жизни (до госпереворота) кто то сказал что врачи взяточники и некто Гардашников как говорится с пеной у рта доказывал что это не есть взятка.
   Интересно было бы узнать его мнение сейчас.

   • Нарвик Бей

    Гардашников- не некто.Некто,вернее нечто-это ты.Давненько здесь такого не было.

 • Нарвик Бей

  Глядя на физию этого журналиста,сразу возникает непреодолимое желание ему доверять..Что за люди?Попался-ответь!Выкручивается яко гадюка..

 • Алексей Смирнов

  Кого бы ещё поддерживал этот жёлтый листок, как не сепаратистов. Регионаловское только их и поддерживают

 • Алексей Смирнов

  Кого бы ещё поддерживал этот жёлтый листок, как не сепаратистов. Регионаловское только или поддерживают

 • Алексей Смирнов

  Кого бы ещё поддержал штутмановский жёлтый листок. Только сепаратистов, типа Гужвы