«Кіборги» обурилися рекламою Apple і випустили свій відеоролик

17:22
2
1026
views

Захисники донецького аеропорту випустили відеоролик, у якому розповіли компанії Apple про те, чому «кіборгами» слід називати українців, а не росіян.

Відео опубліковане на YouTube, передає кореспондент «УЦ».

У рекламі Apple Watch люди зі всього світу звертаються до Apple зі своїми історіями. З-поміж героїв ролику є і «кіборг з Росії» – чоловік з протезом.

Українські «кіборги» обурилися й випустили свою версію ролику. Вони пояснили компанії, чому така реклама їх ображає.

До оборони Донецького аеропорту, що почалася у травні 2014 року, в різний час залучалися третій полк спецпризначення (Кропивницький), десантні бригади України та добровольці з Добровольчого українського корпусу («Правий сектор»).

Наприкінці вересня 2014-го українські захисники аеропорту стали відомими як «кіборги». Вперше їх так назвав сепаратист, який намагався пояснити причину того, що озброєні проросійські бойовики не можуть зломити запеклий опір оборонців летовища.

  • Марина Сіра

    Серйозно? Вони думають, що топова світова кампанія типу Apple думає про війну у країні третього світу, коли знімає свій ролик? Смішно

    • Roman Forvater

      Серйозно, Марино? Apple тому і топова світова кампанія, що цінує власну репутацію і є соціально відповідальною. І той факт, що на цей момент під офіційним відео понад 3 тисячі дизлайків, у нас є шанс перейти з ДРУГОГО на перший рівень за індексом розвитку людського потенціалу (Human Development Index, HDI). Ваш коментар в стилі RT?! Сумно…