Меру Бобринця побили вікна (ФОТО)

12:10
1
942
views

Невідомі побили вікна у будинку міського голови Бобринця Валерія Сніжка в ніч з суботи на неділю.

Мер припускає, що так могли вчинити противники децентралізації або ті, хто поклав око на земельну ділянку, де нині знаходиться міський ринок, пише «КП».

«Вважаю, це пов’язано з двома причинами. Перша – децентралізація, – розповів Валерій Сніжко. – Депутати районної ради постійно втручаються у діяльність міської і не приховують свою неприязнь з цього питання. Бобринецька міська громада розвивається, інші села, селища це бачать і з деякими ми зараз ведемо переговори про об’єднання. Депутати райради проводять слухання у селах, залякують голів, налаштовують людей, що об’єднання знищить село».

Друга ймовірна причина, за його словами, – майже дворічна судова тяганина через землю у центрі міста: «Триває боротьба з Бобринецьким райспоживтовариством, щоб передати у громаду землю у центрі міста (нині там знаходиться ринок) і стягувати з нього оренду до міського бюджету. Райспоживспілка користується державним актом 1997 року на земельну ділянку, створила там комунальне підприємство “Ринок”. Але у 2015 році суд визнав, що земля втратила межі й райспоживтовариство не може розпоряджатися нею. Підприємці, які мають там ятки, звернулися до міськради зі скаргами, що їх систематично залякують».

«Як тільки оприлюднюються рішення з цих питань – щось трапляється. Побили вікна, торік підпалили машину. Кілька тижнів тому спалили машину моєму раднику з питань децентралізації. Гадаю, все це відбувається саме через землю і децентралізацію», – підсумував Сніжко.

  • snaiper1949

    Я не буду о причинах позорных действий от зажравшихся идиотов,но о действиях СБУ и пр. якобы силовиках.Бездельники продажные,другого диагноза не вижу,впрочем такую точку зрения имеют ,рискну утверждать,большинство жителей.Но если такие вещи делают мэру,то чего ждать рядовым обывателям?Поэтому,предлагаю нанести коллективный визит главе ОГА Кузьменко.Думаю соберёмся человек 100,на первый раз хватит и придём в “гости”,пригласив и нач.областной полиции,да не дурно бы и прокурора послушать.