На Кіровоградщині зацькували першокласника за відмову матері платити благодійні внески (ВІДЕО)

12:28
1872
views

Сина Вікторії Мироненко з Бобринця цькують у школі за відмову мами платити благодійні внески.

Про це йдеться у сюжеті «Вікна-новини» на СТБ.

Багатодітна мати скаржиться, що це розпочалося після батьківських зборів, на яких жінка заявила, що не має грошей на доброчинні внески. Тепер Антона діти весь час б’ють, а вчителі на це геть не звертають уваги.

Деталі – у сюжеті.

Шкільні війни

Шкільні війниВона відмовилася платити побори в школі. І після того, твердить, із її сина почали знущатися. На Кіровоградщині багатодітна мати скаржиться, що її 7-річного сина зацькували в школі. Нібито це розпочалося після батьківських зборів, на яких жінка заявила, що не має грошей на доброчинні внески. Тепер Антона діти весь час б`ють, а вчителі на це геть не звертають уваги. #news

Опубліковано Вікна-новини 14 листопад 2017 р.

Нагадаємо, про цю історію «УЦ» повідомляла 20 жовтня. Тоді в адміністрації ЗОШ №5 Бобринця заперечили факт вимагання грошей з батьків.

«Мав місце конфлікт з класним керівником, і мама говорила нам про те, що писатиме скаргу, – заявила «УЦ» директор школи Алла Богданова. – Але ні про яке знущання над дитиною мова не йде. Першого вересня на урочистій лінійці мер зачитав розпорядження, яке забороняє збирати які б там не були гроші. Але я як директор уже багато років сама щорічно видаю у школі укази щодо фінансової дисципліни, в яких безпосередньо вчителям забороняється збирати з дітей і батьків гроші на фонди, підручники, зошити, гігієну тощо».